Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Polštář Comfort

  • Výrobce Tempur
  • Záruka 3 roky

Vyberte variantu

Zvolte parametry

Tuhost
  • soft
  • medium
  • Produkt 50 x 70 cm
  • Dodání do týdne
5 590 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Polštář TEMPUR® Comfort Medium zajišťuje pohodlí a oporu typickou pro polštáře TEMPUR®. Je vyroben ze zbrusu nových materiálů, které poskytují ještě o 20% větší úlevu od tlaku než kdykoliv předtím. Nabízí pevnější, a zároveň velice komfortní oporu v libovolných polohách. Vyrobený z materiálu TEMPUR® pro vynikající komfort a podporu. Stylový potah ladí ke kolekci matrací TEMPUR®. Polštář je hypoalergenní a neobsahuje žádné obecně známé alergeny. Polštář je antimikrobiálně ošetřený, aby předcházel vzniku a množení mikroorganismů a udržoval svěžest.
 
Polštář TEMPUR® Comfort Soft je vyroben ze zbrusu nových materiálů TEMPUR®, které poskytují ještě o 20% větší úlevu od tlaku než kdykoliv předtím. Pro tento polštář je materiál vyvinutý tak, že v sobě kombinuje neuvěřitelnou měkkost a pohodlí s potřebnou a dokonalou oporou páteře při spánku. Unikátní konstrukce polštáře TEMPUR® Soft obsahuje tisíce mikropolštářků pro lepší pocit měkkosti a při tom se dokonale formuje podle Vašeho krku a hlavy. To vše s atraktivním designem a anti‑bakteriálním potahem. Vyrobený z materiálu TEMPUR® pro vynikající komfort a podporu. 
 
Potah lze snadno sejmout a prát v pračce. Potah je certifikovaný jako MADE IN GREEN podle Oeko‑TEX 100. To zaručuje, že tento produkt je vyroben z materiálů, které byly důkladně testovány, aby neobsahovaly škodlivé látky a byly vyráběny v ekologicky šetrných zařízeních za sociálně odpovědných pracovních podmínek. Polštář obsahuje separační povlak, který zvyšuje životnost polštáře. Chrání jádro před odíráním a drolením výplně. Polštář koupíte jak se separačním povlakem, tak s potahem polštáře.

Technické parametry

Rozměr 50 x 70 cm
Jádro Viscoelastická pěna Tempur
Potah Snímatelný a pratelný na 60°C

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty