Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Gelové matrace

Je někdo, kdo nikdy nesnil o spaní v obláčku? Nyní máte tuto možnost díky matracím s pěnou Magnigel Foam od společnosti Magniflex. Tento vysoce prodyšný materiál na bázi gelu má speciální strukturu, která dodá jedinečný pocit měkkosti a svěžesti a Vaše matrace se tak stane malým koutkem ráje.

Kolekce matrací Magnigel vám nabízí jedinečnou svěžest. Materiál Magnigel Foam je inovativní prodyšný materiál, který umožňuje cirkulaci vzduchu a udržuje tak konstantní mikroklima mezi tělem a matrací. Magnigel Foam je také ekologicky šetrný, tlakuvzdorný, používá se v kombinaci s paměťovou pěnou Memoform a tak se dokonale přizpůsobí tvaru těla, aby byl zaručen relaxační spánek. Potah s viskózovým vláknem, spolu s 3D větracím lemem, zajišťuje maximální prodyšnost matrace.

Další možností je nově vyvinutý materiál Geltech s využitím ve výrobě matrací.
Má řadu vlastností, které mají pozitivní vliv na náš spánek. Do těchto vlastností můžeme zahrnout udržování teploty, schopnost „obtékání“ těla (pěna se vytvaruje podle jednotlivých částí těla a udržuje je odlehčené) a mechanickou nezničitelnost.

Díky gelovým segmentům, které jsou vloženy do ložné plochy matrace, jsou vytvořeny akupresurní body, které vám pomáhají uvolnit svalstvo. Relaxaci svalstva také napomáhá bodově rozdílná tuhost ložné plochy a stálost geltechu, která je doživotní. Další výhodou materiálu Geltech jsou jeho hygienické vlastnosti, kdy roztoči a bakterie nemají šanci se usadit a množit se. Je vhodný pro děti, alergiky, ale také do nemocnic a léčeben.

Nastavení filtrů

Rozměry

Výrobce

Cena

0
10
Doporučujeme
Doprava zdarma

Metis

Matrace s vysoce komfortní vrstvou gellatexu.

17 689 Kč